advert 1
advert 2
advert 3
Więcej o hiszpańskim PDF Drukuj Email

Język hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na całym świecie. Dodatkowo, stanowi on jeden z oficjalnych języków w wielu organizacjach międzynarodowych, takich chociażby jak ONZ czy Unia Europejska. Poza Hiszpanią jest językiem urzędowym w Argentynie, Boliwii, Chile, na Dominikanie, w Ekwadorze, Gwatemalii, Gwineii Równikowej, Hondurasie, Kolumbii, Kostaryce, Kubie, Meksysku, Nikaragui, Panamie, Paragwaju, Peru, Salwadorze, Urugwaju czy Wenezueli.

 

W tym języku porozumiemy się także w innych krajach, w szczególności w Stanach Zjednoczonych, gdzie Latynosi stanowią niemałą część populacji a większość napisów jest w dwóch językach: angielskim i hiszpańskim. W południowych stanach USA takich jak Kalifornia, Teksas czy Floryda, czyli tam gdzie imigrantów jest najwięcej, język ten można usłyszeć praktycznie wszędzie a spora część Amerykanów zna go w stopniu komunikatywnym.

 

Zalety nauki hiszpańskiego są oczywiste. Zapraszamy zatem do korzystania z serwisu, który z założenia służyć ma nauce języka hiszpańskiego zarówno tym którzy ją dopiero zaczynają jak i tym którzy hiszpańskim już biegle władają. Oprócz nauki samego języka, na stronie będzie można znaleźć wiele ciekawych artykułów poświęconych nie tylko językowi ale również turystyce, ciekawym miejscom w Hiszpanii oraz Ameryce Południowej czy też przepisy kulinarne kuchni hiszpańskiej i meksykańskiej.

 

Komentarze  

 
0 #2 DeannaZed 2019-10-05 11:06
Hi guys! Does anyone know of similar adult affiliate programs like this - xvideass.top
Throw off the list please!)
Cytować
 
 
0 #1 Hiszpański online 2014-03-18 23:20
Witam,

Udzielam lekcji języka hiszpańskiego od zera.
8 lat doświadczenia w Polsce.
Specjalizuję się w przygotowaniu do rozmowy o pracę.
Fajny nauczyciel, super metoda, dobre ceny (rabat przed 15:00).
Moja metoda jest wręcz idealna dla osób pracujących.

Juan Castaneda

Skype: hiszpanski.online
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Ostatnio na forum

Więcej Tematów »